In de maanden juli en augustus ben je minimaal 6 weken beschikbaar. Gasten, zowel volwassenen als kinderen, kunnen op de parken van RCN Frankrijk genieten van een ijsje of een snack van de snackbar, maar ook van een heerlijke 3-gangenmenu met bijvoorbeeld een typisch Franse ‘confit de canard’ in ons restaurant.
Wie zijn wij?
Op een historisch landgoed in de Dordogne – het groenste deel van Frankrijk – ligt RCN le Moulin de la Pique. De camping in Pays de Belvès biedt een sprookjesachtig decor met de luxe en weelde van een 5-sterrencamping.
Jouw functie
Wij verwachten van jou dat je een harde werker bent. Je bent stress-bestendig en bent altijd vriendelijk tegen de gasten. Persoonlijke hygiëne en hygiëne in de keuken zijn voor jou belangrijk. Je bent communicatief sterk en je kunt goed orders accepteren van de chefkok. Zo zorg je er met het hele keukenteam voor dat alles in de keuken op rolletjes loopt. Samen met hen en de medewerkers van de bar en bediening vorm je het horecateam
Wat ga je doen?
Als keukenmedewerker doe je alle voorkomende werkzaamheden in de snack en in de keuken. Je helpt bij de mise en place, je frituurt, bereidt pizza's en bedient gasten bij de snackbar. De afwas en het schoonmaken van de keuken hoort natuurlijk ook bij je werkzaamheden.
Wat vragen wij?
Jij als echte horeca man/vrouw bent minimaal 18 jaar jong en hebt een sterke affiniteit met de horeca. Daarnaast ben je een echte teamplayer en beheers je minimaal één modern vreemde taal (Frans, Engels of Duits).