RCN Laacher See | Familiekampeerplaats

RCN Laacher See

Omschrijving Faciliteiten Beoordelingen
8.7 Lees de beoordelingen van anderen
Omschrijving

RCN Laacher See | Familiekampeerplaats

    Camping RCN Laacher See is 7 hectare groot. De familiekampeerplaats is goed bereikbaar en vlak gelegen op deze camping in het nationaal park vulkaan Eifel. Vanuit deze familiekampeerplaats is het mogelijk een glimp op te vangen van het prachtige vulkaanmeer.

     

    De familiekampeerplaats heeft twee eigen elektriciteitsaansluitingen en watertappunten in de buurt. De plaats beschikt over een zonnig gelegen deel maar heeft door de natuurlijke begroeiing ook schaduw. Een ideale plek voor twee kampeermiddelen die één gezamenlijke plek zoekt. 

     

    Sanitair

    Er zijn moderne sanitaire voorzieningen. In de twee sanitairgebouwen vind je een baby en kinderruimte. Mindervalide gasten verwelkomen wij ook graag, voor hen zijn er aangepaste douches.

     

    Speeltoestellen

    Verspreid over het terrein zijn diverse speeltoestellen. Op de plattegrond zijn deze aangegeven.

     

    Auto

    Op alle kampeerplaatsen dient de auto bij de plaats geparkeerd te worden.

     

    Huisdieren

    Huisdieren zijn (tegen betaling) welkom.

     

    Wi-Fi

    Je kunt gebruik maken van gratis Wi-Fi.

    Faciliteiten

    Beoordelingen

    Wat vonden anderen van deze accommodatie?
    4  Beoordelingen, RCN Laacher See | Familienstellplätze
    8,7 Beoordeling

    Gemiddelde beoordeling

    Score uit 4 beoordelingen van gasten
    Ligging
    9
    Sanitair
    8,7
    Voorzieningen
    8,3
    7,7
    Camping op mooie plek aan het meer in de Eifel waar veel te zien en te doen is
    Langgerekte camping met schone en voldoende faciliteiten. Helaas zonder dat dit in de informatie vooraf is aangegeven was er geen recreatieprogramma in de eerste weken van onze vakantie. Minpunt waarvoor feitelijk restitutie van een deel van de betaalde verblijfkosten zou moeten plaats vinden.
    Ligging
    8
    Sanitair
    8
    Voorzieningen
    7
    Gast - beoordeeld in augustus 2023
    Toon meer
    9,3
    Een fijn vakantiepark voor gezinnen in een mooie omgeving met leuke mogelijkheden voor uitjes in de natuur of bezienswaardigheden
    Een heerlijk en bijzonder mooi plekje, met een lekker meertje voor de deur. Dat alleen is al super. De kinderen hadden al gauw vriendjes (mede door de activiteiten, voetbalveldje en zomerkerk); en het voelde ook veilig op de camping om ze los te laten. De oudere jeugd was ook wel aanwezig, maar iets minder snel te ontdekken. Hiervoor zou er wel wat georganiseerd mogen worden. Uiteindelijk hebben onze kids wel wat vrienden gevonden door zelf een lijntje te spannen tussen bomen en onze volleybal te gebruiken. En toen gingen ze ook samen spellen doen in de avond (weerwolven, kaarten) en werd het toch nog weer gezellig voor ze. Want jeugd was er genoeg. Overdag leuke uitstapjes te maken naar bijzondere plekjes zoals tafelberg en grotten, waterval en kloosterruïne, Koblenz. Veel campinggasten noemden dat ze nog wel eens terug wilden komen omdat ze nog lang niet alles hadden gezien. Tip: neem sterke tentpinnen en een echte hamer mee! De grond is bikkelhard. Gewone tentpinnen krijg je er niet in.
    Ligging
    10
    Sanitair
    9
    Voorzieningen
    9
    Gast - beoordeeld in augustus 2022
    Toon meer
    Goede camping aan de Laacher See, wel druk tijdens de vakanties.
    Goed sanitair, schoon, mooie kampeerplaatsen (soms wel klein), aan de Laachersee. Druk tijdens vakantiedagen, waarbij overlast kan ontstaan. Men spreekt ook Nederlands. Rondom het meer mooi wandelgebied voor een paar dagen. Met restaurant; vriendelijk personeel, maar erg haastig.
    Gast - beoordeeld in juni 2022
    Toon meer
    9
    Prima ruime verzorgde kampeerplaats met uitzicht op het meer.
    Vriendelijke ontvangst bij de receptie. Accomodatie is prima! Fijne was, douche en toilet gelegenheid. Het restaurant heeft een goede keuken. Camping is een goede uitvalsbasis om te wandelen, culturele plekken te bezoeken en te winkelen in Andernach. Mayen en Koblenz. Enig minpunt is de slechte telefonische bereikbaarheid en er geen redelijke WiFi verbinding bestaat. Ondanks dat is een verblijf de moeite waard en blijven wij terugkeren!
    Ligging
    9
    Sanitair
    9
    Voorzieningen
    9
    Ariens -
    beoordeeld in mei 2022
    Toon meer
    Toon meer beoordelingen Ziet er goed uit, dit wordt hem.