• RCN wordt aanbevolen met een 8.5
  • Al meer dan 70 jaar ervaring in gastvrijheid
  • Onvergetelijk voor jong en oud
Mijn RCN
Als je bij RCN boekt, krijg je:
  • De beste prijsgarantie
  • Exclusieve voordelen
  • Persoonlijk contact
Bekijk alle voordelen

Bungalow de Boei

Lees de beoordelingen van anderen
8.5
Omschrijving

Bungalow de Boei

  • Centraal op het park
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Centraal op het park vind je deze luxe, vrijstaande bungalow die geschikt is voor zes personen. Je kunt er in alle privacy en comfort genieten van een fijn verblijf in Zeeland op RCN  de Schotsman.

Keuken

De moderne open keuken heeft het gemak van een vaatwasser, koelkast met vriesvak, inductie kookplaat, filter koffiezetapparaat, broodrooster, combimagnetron en een waterkoker. Ook is er een gezellige eethoek aanwezig.

Woonkamer

De bungalow heeft een royale, gezellig ingerichte woonkamer.

Slaapkamer

De bungalow heeft drie slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. Bij aankomst liggen er eenpersoons dekbedden en kussens klaar. Bedlinnen is inclusief. Het bijplaatsen van een babybedje kan in de woonkamer.

Badkamer
De bungalow is voorzien van een toilet en douche.Eén slaapkamer is voorzien van een eigen douche en toilet.

Buiten
Er is een houten terras met tuinmeubilair. Naast de bungalow is er ruimte voor het parkeren van een auto. 

Internet en TV
Er is een flatscreen TV in de woonkamer. Je kunt gebruikmaken van gratis WiFi.

Overig

De bungalows zijn voorzien van centrale verwaming. Huisdieren zijn niet toegestaan in de bungalows nr. 22, 23, 24, 30, 31, 32 en 33. De overige nummers zijn huisdier toegankelijk. Alle accommodaties zijn rookvrij.

 

Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.

Faciliteiten

Aanwezig in accommodatie
Ligging
  • Vrijstaand
Buiten
  • Veranda
  • Terrasmeubilair
  • Houten terras
Inrichtingskenmerken
  • Eethoek voor 6 personen
  • Woonkamer met terrasdeuren
  • 2 banken
  • Stofzuiger
Keuken
  • Magnetron
  • Waterkoker
  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Afzuigkap
  • Filter koffiezetapparaat
Slaapkamer
  • 3 slaapkamers met 2 eenpersoonsbed
  • Slaapkamer op de begane grond
  • 3 slaapkamers
Sanitair
  • Badkamer op de begane grond
  • 2e toilet
  • Badkamer met douche en toilet
  • Douche
  • 2e badkamer
  • Wastafel in badkamer
Internet en televisie
  • Televisie
  • Streamen/casten naar tv mogelijk
Speciale kenmerken
  • Rookvrij
  • Energielabel A
8.5

Wat vonden anderen van deze accommodatie?

Beoordelingen

8.6
8.6
8.5
8.5
8.1
8.1
8.7
8.7
Beoordelingen van 277 personen
8.5
Super leuk
We hadden een leuk weekend
Gast - beoordeeld in mei 2026
9.5
Nous avons été enchantés car très spacieux et propre.
Beaucoup d'activités disponibles, une pleine de jeux très appréciée des enfants et quasiment dans notre jardin, une plage et un coin baignade sécurisé. La volume réception, supérette, brasserie et piscine est très bien agencé.
Bebronne - beoordeeld in mei 2026
7.0
Tegenvallende service
We hebben ons prima vermaakt in de mooie omgeving van de camping. Je kan er heerlijk wandelen en watersporten. Het verblijf en de service schiet echter tekort. De fitness is oud en de roeimachine was stuk. Wel elke dag 8 euro betaald ipv gratis toegang. De meubels in het huisje zijn oud. Je kan een lade van de wastafel onmogelijk sluiten zonder iedereen wakker te maken. Alles is afgemeten. Kleinste en goedkoopste magnetron oven. Precies 6 delig bestek zodat je na elke maaltijd alles moet afwassen. Te kleine keukenkraan die net over de rand komt. Droog grasveld voor de deur. Te kleine lakens voor de matrassen waardoor je op blauw slaapt. Waterdicht kussens die zweten. Receptie en winkel alleen van 0900 tot 1700 open zodat je precies geen verder broodjes kan halen als je vroeg weg wil en je geen olie meer kan halen tijdens het koken als je die vergeten bent. Dan maar eten halen, wat prima smaakte overigens. Personeel is wel vriendelijk, maar jong en niet ervaren. Doen hun best.
Snijder - beoordeeld in mei 2026
6.5
redelijk
mooi verzorgd park, prima accomodatie, maar voor het geld verwachten wij toch net iets meer. Minpuntjes wat ons betreft: buitenbad niet geopend terwijl het al wel meivakantie is (advies: open het net 5 dagen eerder), geen ligstoelen of loungebankje oid bij het terras. Badkamers ruiken niet fris. Beperkte mogelijkheden om iets te kopen op het park. Openingstijden van de snackbar en 'winkeltje' zouden van ons ruimer mogen. Personeel spreekt Engels. Al met al erg duur voor een vrij normaal park.
Gast - beoordeeld in mei 2026
Ziet er goed uit, dit wordt hem.

RCN de Schotsman

Sander van Geene

Een warm welkom

‘RCN de Schotsman is een uniek familiepark. Hier komen alle aspecten van Zeeland samen: zon, zee, zeilen, zwemmen, surfen, fietsen en wandelen. De Schotsman is de ideale uitvalsbasis om de provincie te ontdekken. Het mooiste Noordzeestrand van Nederland ligt op loopafstand. Het team van de Schotsman en ik heten je van harte welkom.’