Camping RCN Laacher See is 7 hectare groot. De kampeerplaatsen zijn goed bereikbaar en hebben een vlakke ligging. De camping is gelegen in het nationaal park vulkaan Eifel. Op veel plaatsen heb je een schitterend uitzicht over het kratermeer.
Alle kampeerplaatsen hebben een eigen elektriciteitsaansluiting en een watertappunt in de buurt. De camping is zonnig gelegen maar door de natuurlijke begroeiing beschikt het ook over de nodige schaduwplekken.
Sanitair
Er zijn moderne sanitaire voorzieningen. In de twee sanitairgebouwen vind je een baby en kinderruimte. Mindervalide gasten verwelkomen wij ook graag, voor hen zijn er aangepaste douches.
Speeltoestellen
Verspreid over het terrein zijn diverse speeltoestellen. Op de plattegrond zijn deze aangegeven.
Auto
Op alle kampeerplaatsen dient de auto bij de plaats geparkeerd te worden.
Huisdieren
Huisdieren zijn (tegen betaling) welkom. Op de ligweide bij het meer zijn honden helaas niet toegestaan.
Wi-Fi
Je kunt gebruik maken van gratis Wi-Fi.
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Faciliteiten
Aanwezig in accommodatie
Sanitair
Speciale kenmerken
Stroomvoorziening
8.3
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.3
8.4
8.1
Beoordelingen van 836 personen
7.7
Vriendelijke mooie Duitse camping
Vriendelijke camping zowel bij het ontvangst bij de receptie als in het restaurant, een aanrader ook als doorreis camping.
Ligging8
Sanitair7
Voorzieningen8
101
Gast - beoordeeld in september 2025
9.3
Een camping met ruime plaatsen aan een mooi meer met een goed restaurant en sanitair
We zijn toevallig via de Campingcard app van ACSI op doorreis op deze camping terecht gekomen. Het is ons erg goed bevallen en zetten deze camping op ons lijstje van favoriete campings. Door onderweg het telefoonnummer in de app te bellen kregen we contact met RCN Nederland ipv de receptie van de camping en was de boeking zo gemaakt. Goed georganiseerd!
Ligging9
Sanitair10
Voorzieningen9
101
Hellings - beoordeeld in september 2025
8.7
Ligging camping is fantastisch. De plekken 74&75 moeten ge-egaliseerd worden. Hellingshoek van meer dan 30 graden is te schuin.
1 overnachting
Ligging8
Sanitair9
Voorzieningen9
101
Gast - beoordeeld in september 2025
9.5
Prima camping, top sanitair, vriendelijk personeel
"Midden in de Eifel in Duitsland, in een natuurrijk gebied ligt onze eerste Duitse RCN camping. De camping is omringd door water en bos waar prachtige wandel- en mountainbikemogelijkheden zijn. Cultuurliefhebbers komen hier eveneens aan hun trekken door de vele mooie bezienswaardigheden in de omgeving. Kom je het ook allemaal ontdekken?"