Verwen jezelf met een luxe vakantie in dit onderkomen dat ook nog eens duurzaam is!
Prachtig gelegen aan de rand van het park, vlakbij het bos en van alle gemakken voorzien.
Chalet Apollo biedt plaats aan maximaal zes volwassenen. Er wordt geen gebruik gemaakt van gas. Koken doe je elektrisch.
De houten afwerking aan de buitenkant geeft het geheel een chique uitstraling.
Keuken De keuken, met uitzicht op de tuin, heeft een koelkast, 4-pits inductie kookplaat met afzuigkap, Nespresso én koffiezetapparaat, waterkoker, vaatwasser en combimagnetron. Alles wat je nodig hebt om een heerlijke maaltijd te bereiden!
Woonkamer De gezellig ingerichte woonkamer heeft een comfortabele zithoek en een eettafel voor zes personen.
Slaapkamers De chalet heeft drie slaapkamers. De eerste heeft twee eenpersoonsbedden, de tweede een hoogslaper met een extra eenpersoonsbed (ideaal voor kinderen) en de derde slaapkamer heeft een tweepersoonsbed.
Badkamers Er zijn twee badkamers, beide met wastafel, douchecabine en föhn. Eén van de badkamers heeft een toilet, en er is ook een apart tweede toilet.
Buiten Geniet van de buitenlucht op het overdekte houten terras. Je auto kun je parkeren op de dichtstbijzijnde parkeerplaats.
Internet en TV Gratis WiFi is beschikbaar en er is een flatscreen TV in de woonkamer met chromecast.
Extra's Onze chalet is rookvrij en huisdiervriendelijk. Er is airconditioning voor je comfort. Elk chalet is voorzien van een kinderstoel- en bedje.
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Faciliteiten
Aanwezig in accommodatie
Ligging
Vrijstaand
Buiten
Terrasmeubilair
Houten terras
Parkeerplaats aanwezig
Overdekt terras
Inrichtingskenmerken
Stofzuiger
Elektrische verwarming
1 bank
Woonkamer met terrasdeuren
Airconditioning
Eethoek voor 6 personen
Keuken
Combimagnetron
Koelkast met vriesvak
Filter koffiezetapparaat
Waterkoker
Inductiekookplaat
Afwasmachine
Nespresso koffiezetapparaat
Moderne open keuken
Keukenblok met wasbak
Afzuigkap
Slaapkamer
3 slaapkamers
Slaapkamer met 2-persoonsbed
Hoogslaper
Slaapkamer met twee 1-persoonsbedden
1 slaapkamer
2 slaapkamers
Sanitair
Wastafel in badkamer
Haardroger
Badkamer op de begane grond
2e badkamer
2e toilet
Douche
Apart toilet
Internet en televisie
Televisie
Internet WIFI op het park
Internet WIFI in accommodatie
Streamen/casten naar tv mogelijk
Speciale kenmerken
Rookvrij
8.1
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.3
7.5
8.3
8.1
Beoordelingen van 43 personen
7.3
Goede week gehad met een aantal minpunten.
Accomodatie:
- Voordeur sluit niet goed( vergeten aan te geven bij vertrek)
- Koelkast sluit niet goed, trucje op gevonden (wel aangegeven bij vertrek)
- Zeer weinig privacy, aan de voorkant, bij het terras en nog erger aan de andere kant bij de woonkamer. Of je moet de hele dag met het gordijn dicht zitten.
- Televisie hangt hopeloos in de weg.
Horeca:
- Onvriendelijk. Bij de vraag of ik twee koude biertjes mee kon nemen kwam het antwoord dat dat niet kon omdat ze vaak niet ingeleverd worden en kapot terug vinden op het kamp.
Vijf/zes biertjes in een kartonnetje kon wel. In mijn ogen kun je dan veel meer bierflesjes stuk achterlaten.
Twee maal bij de burger gevraagd of deze doorbakken kon. Twee maal rauw van binnen, beide keren goed aangegeven!
We hebben genoten van de omgeving.
Algemene indruk6
Inrichting en comfort7
Netheid en hygiene10
Ligging6
101
van-de-Stadt - beoordeeld in juni 2025
7.3
Rustige, schone en mooie omgeving.
Het huisje was schoon maar knus. Voor 6 personen is dit wel heel krapjes. Maar het terras maakt dit allemaal goed. Dwingeloo ligt mooi centraal en er is genoeg te ontdekken in Drenthe, ook iets verder vanaf het park. Eten in restaurant en snackbar is prima.
Algemene indruk7
Inrichting en comfort6
Netheid en hygiene7
Ligging9
101
van-der-Vliet - beoordeeld in juni 2025
7.3
Krap en onhandig.
Genoten van omgeving en camping.
Personeel prima.
Plaats tv een nekbreker
Algemene indruk7
Inrichting en comfort6
Netheid en hygiene8
Ligging8
101
van-Ommen - beoordeeld in juni 2025
10.0
Helemaal top
Huisje was super luxe en van alles voorzien. Faciliteiten op de camping zeer goed.
‘Ik nodig je van harte uit op de Noordster. Er valt zo ontzettend veel te ontdekken in dit Drentse gebied; het is gewoon te veel om op te noemen. Of je nu komt voor rust en ruimte of voor actie en beleving, het is hier allemaal aanwezig. We informeren je graag.’