• RCN wordt aanbevolen met een 8.5
  • De gehele winstuitkering gaat naar goede doelen
  • Onvergetelijk voor jong en oud
Mijn RCN
Als je bij RCN boekt, krijg je:

✓ De beste prijsgarantie
✓ Exclusieve voordelen
✓ Persoonlijk contact

Bekijk alle voordelen

RCN de Roggeberg | Comfort kampeerplaats

RCN de Roggeberg

RCN de Roggeberg | Comfort kampeerplaats

RCN de Roggeberg

Lees de beoordelingen van anderen
8.4
Omschrijving

RCN de Roggeberg | Comfort kampeerplaats

  • Tv aansluiting
  • 10 ampère stroom
  • Eigen wateraanvoer en waterafvoer

Als je graag wat luxer kampeert, kun je kiezen voor een comfortplaats. Je hebt dan een eigen wateraansluiting, afvalwaterafvoer en CAI aansluiting.

 

Honden zijn toegestaan. Over de camping verspreid zijn zes sanitaire gebouwen, waarvan er altijd een dicht in de buurt van uw kampeerplaats ligt.

 

De auto parkeer je op een parkeerplaats in de buurt van de kampeerplaats. Voor onze jonge gasten zijn er op diverse velden zandbakken en speeltoestellen geplaatst.

 

Ook minder valide gasten verwelkomen wij graag. Voor hen zijn er aangepaste douches en toiletten.

 

Je kunt gebruik maken van gratis Wi-Fi.

 

 

 

Faciliteiten

Sanitair
  • Kampeersanitair mindervaliden
Internet en televisie
  • Wifi op het park
Speciale kenmerken
Stroomvoorziening
8.4

Wat vonden anderen van deze accommodatie?

Beoordelingen

8.8
8.8
8.0
8.0
8.4
8.4
Beoordelingen van 136 personen
10.0
Fantastisch!
Het was echt fantastisch!
Westra - beoordeeld in mei 2025
9.7
geweldig, hier kom ik terug!
We hebben ondanks het weer enorm genoten van ons verblijf op RCN Roggeberg. Zeer schoon sanitair en vriendelijk personeel.
Verlaat - beoordeeld in april 2025
7.3
Goed maar wel wat min punten
We hebben genoten. 1 min punt was wel dat onze plek heel blubberig was! Ik had een voorkeur plaats geboekt dus 30 euro extra betaald. De plek had ik natuurlijk niet in het echt gezien. Maar dat we aankwamen was het echt 1 grote blubber benden. Er waren wel gaten gestoken maar met de regen werd het nog erger hele voortent kwamen plassen water in te staan. Dan hadden we een broodlujst ingeleverd en betaald. Komen we brood halen is onze lijst kwijt oké kan gebeuren geen probleem. Maar laterin de week was onze lijst weer kwijt? Dat is slordig. Dan gingen we een dagje makkelijk doe met eten dus hop naar de snackbar we aten het daar ook op het was immers mooi weer. Staat een dame achter de counter spreekt geen woord Nederlands gaat allemaal niet Snelders eindelijk kregen we ons eten waren de frietjes steen koud. Dat is dus geen aanrader.
Hogeterp - beoordeeld in april 2025
9.0
Mooie ruime plaatsen met privacy
Mooi bosrijk fiets en wandel gebied.
van-der-Wal - beoordeeld in april 2025
Ziet er goed uit, dit wordt hem.

RCN de Roggeberg

Kees Bilker

Een warm welkom

‘De Roggeberg ligt aan de rand van het nationaal park Drents-Friese Wold, een van de mooiste natuurgebieden van Nederland. Het Aekingerzand is een uitgestrekt gebied met zandverstuivingen, schapen en Schotse hooglanders. Daarbij zijn hier heel veel mogelijkheden op het gebied van outdoor. Kom het zelf ontdekken op de Roggeberg.'