• RCN wordt aanbevolen met een 8.5
  • Al meer dan 70 jaar ervaring in gastvrijheid
  • Onvergetelijk voor jong en oud
Mijn RCN
Als je bij RCN boekt, krijg je:
  • De beste prijsgarantie
  • Exclusieve voordelen
  • Persoonlijk contact
Bekijk alle voordelen

RCN de Roggeberg | Comfort kampeerplaats

Lees de beoordelingen van anderen
8.4
Omschrijving

RCN de Roggeberg | Comfort kampeerplaats

  • Tv aansluiting
  • 10 ampère stroom
  • Eigen wateraanvoer en waterafvoer

Als je graag wat luxer kampeert, kun je kiezen voor een comfortplaats. Je hebt dan een eigen wateraansluiting, afvalwaterafvoer en CAI aansluiting.

 

Honden zijn toegestaan. Over de camping verspreid zijn zes sanitaire gebouwen, waarvan er altijd een dicht in de buurt van uw kampeerplaats ligt.

 

De auto parkeer je op een parkeerplaats in de buurt van de kampeerplaats. Voor onze jonge gasten zijn er op diverse velden zandbakken en speeltoestellen geplaatst.

 

Ook minder valide gasten verwelkomen wij graag. Voor hen zijn er aangepaste douches en toiletten.

 

Je kunt gebruik maken van gratis Wi-Fi.

 

 

 

Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.

Faciliteiten

Aanwezig in accommodatie
Sanitair
  • Water Eigen aan- en afvoer
  • Waterkraan op de plaats
  • Kampeersanitair mindervaliden
Internet en televisie
  • Eigen TV aansluiting (CAI)
  • Internet WIFI op het park
  • Wifi op het park
Speciale kenmerken
Stroomvoorziening
  • Elektra 10 ampère stroom
8.4

Wat vonden anderen van deze accommodatie?

Beoordelingen

8.8
8.8
8.0
8.0
8.3
8.3
Beoordelingen van 181 personen
9.0
Fantastisch, mooie plek. Fijne camping.
We hebben het weer erg naar onze zin gehad. Het is een fijne camping, goede douches, schoon sanitair.
Sipma - beoordeeld in mei 2026
9.0
Mooie en ruime camping
Veldjes zijn voldoende ruim opgezet. Sanitair is schoon. Enig minpuntje is de temperatuur van het water uit de douche; die is echt te laag.
Krins - beoordeeld in mei 2026
6.0
Aangenaam, met wat verbeterpunten
Prachtige plek, voldoende ruimte. De activiteiten mogen wel gratis, je betaald genoeg stageld. Voor een bingo snap ik een bijdrage.
Gast - beoordeeld in mei 2026
9.3
We hebben het best naar het zin gehad.
We hebben voor maand april geboekt. We hebben het getroffen met het weer, maar stonden op een veld waar vermoedelijk seizoen plaatsen waren. We hebben er met uitzonderlijk het 1 e weekend en het laatste weekend volledig alleen gestaan. Ongezellige boel. Verder best een mooie plek, op het zuiden. Eigenlijk was het park wat te groot. Graag de afvalcontainers wat verspreid over het park zetten. Wanneer u verlangt dat het gebruik van de auto zoveel mogelijk beperkt moet worden en dat u verlangt dat het afval gescheiden moet worden aangeleverd, laat ons dan niet bijna een kilometer lopen. Overigens het park ziet er mooi en netjes uit! Ook het baliemedewerkers zijn uiterst vriendelijk. Top!
Gast - beoordeeld in mei 2026
Ziet er goed uit, dit wordt hem.

RCN de Roggeberg

Friesland

Een warm welkom

‘De Roggeberg ligt aan de rand van het nationaal park Drents-Friese Wold, een van de mooiste natuurgebieden van Nederland. Het Aekingerzand is een uitgestrekt gebied met zandverstuivingen, schapen en Schotse hooglanders. Daarbij zijn hier heel veel mogelijkheden op het gebied van outdoor. Kom het zelf ontdekken op de Roggeberg.'