In deze vrijstaande bungalow is in 2026 gerenoveerd en voorzien van nieuw meubilair. Hier geniet je met z’n vieren van een heerlijke vakantie in een natuurlijke omgeving.
Keuken De bungalow heeft een moderne, open keuken met een 4-pits gaskookplaat, koelkast met vriesvak, filter koffiezetapparaat en Nespresso apparaat, vaatwasser en een combimagnetron. De eethoek is geschikt voor vier personen.
Woonkamer De zithoek is ingericht met nieuw meubilair. Er is een bank, twee stoelen en een flatscreen TV met chromecast. Voor wat extra warmte kun je de houtkachel aansteken maar er is ook centrale verwarming.
Slaapkamer Er zijn twee slaapkamers met ieder twee comfortabele boxspringbedden van 0,80 bij 2 meter. Elk bed heeft een eenpersoonsdekbed. De grootste slaapkamer heeft een eigen wastafel. Het bijplaatsen van een babybedje is mogelijk.
Badkamer De badkamer is voorzien van een douche. Er is een gescheiden toiletruimte.
Buiten Vanuit de woonkamer heb je via de schuifpui direct toegang tot het terras. Het ruime terras is gelegen op het zuiden en heeft een overkapping zodat je ook bij iets minder weer toch lekker buiten kunt zitten. Hier kun je zelfs in het vroege voorjaar al lekker genieten van de zon. De auto kun je bij de bungalow parkeren.
Internet en TV Er is een TV in de woonkamer en een tweede in de slaapkamer. Je kunt gebruikmaken van gratis WiFi. Overig Alle accommodaties zijn rookvrij. In een aantal bungalows is een huisdier toegestaan. De inrichting kan per bungalow verschillen.
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Faciliteiten
Aanwezig in accommodatie
Ligging
In bos gelegen
Vrijstaand
Buiten
Overdekt terras
Parkeren bij de accommodatie
Terrasmeubilair
Inrichtingskenmerken
1 bank en 2 stoelen
Eethoek voor 4 personen
Grote schuifpui
Houtkachel
Stofzuiger
Woonkamer met terrasdeuren
Keuken
4 pits gasfornuis
Afwasmachine
Afzuigkap
Combimagnetron
Koelkast met vriesvak
Filter koffiezetapparaat
Magnetron
Moderne open keuken
Nespresso koffiezetapparaat
Ruime open keuken
Waterkoker
Slaapkamer
2 slaapkamers
2 slaapkamers met 2 boxspringbedden
Boxspringbedden
Slaapkamer op de begane grond
Slaapkamer met twee boxspring bedden
Sanitair
Apart toilet
Badkamer op de begane grond
Douche
Wastafel in badkamer
Wastafel in een slaapkamer
Internet en televisie
2e Televisie
Flatscreen TV
Internet WIFI op het park
Televisie
Streamen/casten naar tv mogelijk
Speciale kenmerken
Rookvrij
Energielabel D
8.3
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.3
8.1
8.1
8.8
8.0
8.0
8.0
Beoordelingen van 393 personen
10.0
Heerlijk huisje. Zag er piekfijn uit! Keurig schoon!
Lekker gefietst in de mooie omgeving!
Algemene indruk10
Inrichting en comfort10
Netheid en hygiene10
Ligging10
101
Olthuis - beoordeeld in mei 2026
9.3
Mooie ligging, schoon
Veel gefietst en gewandeld
Algemene indruk9
Inrichting en comfort9
Netheid en hygiene9
Ligging10
101
Kloeze - beoordeeld in mei 2026
8.3
Vriendelijke ontvangst bij de receptie geweldig leuk ingericht huisjek mooi ingericht
Goed ontvangst vriendelijk personeel leuk huisje in de bossen en mooie tuin . Enorm groot terrein maar toch veel privacy !! Restaurant was ook top !!!
Algemene indruk9
Inrichting en comfort8
Netheid en hygiene7
Ligging9
101
Aarts - beoordeeld in mei 2026
8.8
Fijne bungalow met alle benodigde faciliteiten en mooi beschut stuk grond
Goede nachten gehad, vol confort, en lekker buiten kunnen zitten en spelen met kind. Heeft ook fijn kunnen spelen in de speeltuin en het spetterparadijs. Wat jammer was het mierengif, wat op meerdere plekken was gebruikt, waar onze dochter mee in contact kon komen.
‘De Roggeberg ligt aan de rand van het nationaal park Drents-Friese Wold, een van de mooiste natuurgebieden van Nederland. Het Aekingerzand is een uitgestrekt gebied met zandverstuivingen, schapen en Schotse hooglanders. Daarbij zijn hier heel veel mogelijkheden op het gebied van outdoor. Kom het zelf ontdekken op de Roggeberg.'