Keuken De bungalow heeft een ruime open keuken en is compleet ingericht met een 4-pits inductiekookplaat, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat, combi oven en een vaatwasser.
Woonkamer De knusse en ruime woonkamer is uitgerust met een eettafel voor vier personen, een houtkachel, een bank, een flatscreen-tv en salontafels.
Slaapkamer De ruime slaapkamer heeft twee Swiss Sense boxspringbedden van 80x200 en directe toegang tot de badkamer.
Badkamer De badkamer is voorzien van een bad, toilet, douche en wastafel. In de slaapkamer bevindt zich een bad en er is een ensuite badkamer zonder deur ertussen.
Buiten Op het terras vind je een lounge-diningset voor vier personen, met een tweezitsbank, twee comfortabele loungestoelen en een hoge tafel. Via de terrasdeur kom je op een ruime overdekte veranda.
Internet Je kunt gebruik maken van gratis Wifi.
TV Je kan gebruik maken van een flat screen TV
Overig In bungalow 205/206/207/222 en 223 is een hond welkom. Dit is een rookvrije accommodatie.
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Faciliteiten
Aanwezig in accommodatie
Ligging
Vrijstaand
Buiten
Overdekt terras
Parkeren bij de accommodatie
Terrasmeubilair
Tuin aanwezig
Veranda
Inrichtingskenmerken
Elektrische verwarming
Stofzuiger
Woonkamer met terrasdeuren
Airconditioning
Eethoek voor 4 personen
1 bank en 1 stoel
Keuken
Nespresso koffiezetapparaat
Combimagnetron
Keukenblok met wasbak
Inductiekookplaat
Espresso/koffiemachine
Moderne open keuken
Oven
Slaapkamer
Slaapkamer met twee boxspring bedden
Sanitair
Ligbad
Wastafel in badkamer
Douchecabine
Douche
Internet en televisie
Internet WIFI op het park
Internet WIFI in accommodatie
Flatscreen TV
Streamen/casten naar tv mogelijk
Speciale kenmerken
Rookvrij
Huisdier toegestaan
8.8
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.9
8.9
8.4
8.9
Beoordelingen van 17 personen
9.0
Geweldig
Prachtig luxe huisje en zeer luxe
Algemene indruk9
Inrichting en comfort9
Netheid en hygiene9
Ligging9
101
Verberne - beoordeeld in juni 2025
9.0
Mooie accommodatie en goede service
Ik verbleef met hond twee nachten in een mooi gerenoveerde huisje. Op het park is vriendelijk en behulpzaam personeel aanwezig. Ik had problemen met het aanmelden van premium internet. Even naar de receptie gelopen en daar goed geholpen.
Je merkt dat je op de Veluwe zit. Veel wild zoals konijnen maar in de ochtend bij het uitlaten van de hond een everzwijn tegen gekomen! Houdt er dus rekening mee dat je de hond altijd zowel bij het huisje als buiten het park, altijd aangelijnd heb.
Maar je kunt verder heerlijk wandelen en fietsen in de bossen en omgeving.
Algemene indruk9
Inrichting en comfort9
Netheid en hygiene9
Ligging9
101
Begemann - beoordeeld in juni 2025
10.0
De accommodatie was zó mooi!
We hebben het heerlijk gehad bij de Jagerstee.De vogeltjes fluiten, konijntjes huppelen op het terrein. Lekker rustig, mooie bungalow, schoon en netjes en mooi ingericht, en de friet is bij de Jagerstee de lekkerste van het land!
Algemene indruk10
Inrichting en comfort10
Netheid en hygiene10
Ligging10
101
Snijder - beoordeeld in juni 2025
7.8
Bungalow met prima comfort, we misten een deur tussen slaapkamer en badkamer/WC, niet praktisch, huisje was redelijk schoon op de stofwolken en een paar sokken van de vorige bewoners onder het bed na.
We hebben een goed vakantieweekend gehad, ondanks de Pinksterregens en hebben volop genoten van het park en de mooie omliggende bossen.
‘Het is geweldig om manager te zijn van dit vakantiepark, op een unieke locatie op de Veluwe. Je komt me ongetwijfeld tegen tijdens jouw verblijf. Ik ben graag in contact met mijn gasten; dan weet ik wat er leeft, hoe de sfeer is en of iedereen het naar zijn zin heeft. Mijn team en ik willen je graag een onvergetelijke vakantie bezorgen.'