In deze vrijstaande bungalow geniet je met z’n zessen van een heerlijke vakantie midden in de Veluwse natuur. De bungalow is van alle gemakken voorzien:
Keuken
De bungalow heeft een open keuken met een 4-pits gaskookplaat, koelkast, filter koffiezetapparaat, waterkoker en een gewone magnetron. De eethoek is geschikt voor zes personen.
Woonkamer De woonkamer is voorzien van een comfortabele zithoek en een TV. Voor wat extra warmte kun je gezellig de houtkachel aansteken, maar er is ook centrale verwarming. Vanuit de woonkamer heb je via de schuifpui direct toegang tot het terras.
Slaapkamer
Er zijn drie slaapkamers. Alle slaapkamers zijn voorzien van twee eenpersoons bedden van 0,90 bij 2 meter. Ieder bed heeft een eenpersoonsdekbed. Het bijplaatsen van een babybedje is mogelijk.
Badkamer De bungalow heeft een doucheruimte en een apart toilet.
Buiten Het terras – op het zuiden gelegen – is voorzien van tuinmeubilair voor zes personen. De auto kun je bij de bungalow parkeren.
Internet en TV Er is een TV in de woonkamer. Je kunt gebruikmaken van gratis WiFi.
Overig De volgende bungalows zijn huisdiervrij: 263, 264, 265 en 270. In de overige accommodaties zijn huisdieren toegestaan. Dit is een rookvrije accommodatie.
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Faciliteiten
Aanwezig in accommodatie
Ligging
Buiten
Inrichtingskenmerken
Keuken
Slaapkamer
3 slaapkamers
Sanitair
Internet en televisie
Speciale kenmerken
8.4
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.3
8.1
8.2
8.8
Beoordelingen van 299 personen
6.5
Mooi natuurlijk park, accommodatie aan renovatie toe
Heerlijk een weekje ertussenuit, jammer dat er vlak bij onze accommodatie gebouwd werd.
Algemene indruk6
Inrichting en comfort6
Netheid en hygiene6
Ligging8
101
Veltrop-Rol - beoordeeld in november 2025
8.3
Goed
Compleet comfortabel huisje met gezellige open haard. Goede bedden.
Helaas geen oven wel een magnetron.
Algemene indruk8
Inrichting en comfort8
Netheid en hygiene8
Ligging9
101
Gast - beoordeeld in november 2025
6.8
Heerlijke vakantie !
veel dingen gedaan en veel omliggende plaatsen bezocht. Het weer zal mee, dus dubbel boffen.
Maar dat zijn we gewend, we komen sinds 1969 in de Jagerstee dus we kennen de boel een beetje.
Vind het vreemd, gezien de huidige tijd, dat de slagbomen na 23.00u niet meer open gaan, terwijl jongeren een vreselijke herrie kunnen maken tot 3.00u 's nachts.
Verder waren ,de door mij ingebrachte autogegevens, niet meer beschikbaar.
Algemene indruk5
Inrichting en comfort6
Netheid en hygiene8
Ligging8
101
Gast - beoordeeld in november 2025
7.0
Mooi park, mooi huisje maar park ligt avonds in het donker.
Park is daar waar ons huisje ligt ‘avonds hartstikke donker, zeer grvaarlijk om daar te lopen zeker nu in de herfst. Bij receptie geklaagd maar ze wisten ervan en konden er zogenaamd konden ze er niets aan doen. Is het dan zo moeilijk om bij Ali voor tijdelijk wat buitenverlichting te bestellen en op te hangen ?? Blijkbaar hebben jullie liever dat ik ernstig ten val kom. Huisje ok, park mooi maar ik heb er niet met plezier gezeten. Wij durfden ‘s avonds zelfs niet naar het restaurant.
‘Het is geweldig om manager te zijn van dit vakantiepark, op een unieke locatie op de Veluwe. Je komt me ongetwijfeld tegen tijdens jouw verblijf. Ik ben graag in contact met mijn gasten; dan weet ik wat er leeft, hoe de sfeer is en of iedereen het naar zijn zin heeft. Mijn team en ik willen je graag een onvergetelijke vakantie bezorgen.'