Keuken De mobil home heeft een moderne open keuken en is compleet ingericht met een 4-pits inductiekookplaat, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat, een combimagnetron en een vaatwasser. De eethoek biedt plaats aan vier personen.
Woonkamer In de knusse living is een gezellige eet- en zithoek (ineen) en een flatscreen tv. Er is verwarming in de mobil home.
Slaapkamer De grote slaapkamer is voorzien van een tweepersoon bed 160x180 cm. De tweede slaapkamer is voorzien van twee eenpersoonsbedden. Alle bedden hebben eenpersoonsdekbedden.
Badkamer Er zijn twee badkamers voorzien van een wastafel, douche en een los toilet.
Buiten Via de schuifpui kom je op een ruim overdekte veranda (van ongeveer 8 m2) met twee ligbedden. Daarnaast heeft de mobil home ook nog een terras met tuintafel en terrasstoelen. De auto kunt je parkeren op de dichtbij zijnde parkeerplaats.
Internet Je kunt gebruik maken van gratis Wifi.
TV In deze accommodatie kun je jouw favoriete film, serie of muziek (Spotify en Radio) via casting bekijken/beluisteren op de televisie. Dus ook tijdens je vakantie kun je onbezorgd genieten van bv. Ziggo Sport, RTL XL, Netflix & Videoland.
Overig Dit is een rookvrije accommodatie
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Faciliteiten
Aanwezig in accommodatie
Ligging
Vrijstaand
Buiten
Overdekt terras
Terrasmeubilair
Veranda
Parasol
Inrichtingskenmerken
Stofzuiger
Woonkamer met terrasdeuren
Eethoek voor 4 personen
Elektrische kachel
Grote schuifpui
2 banken
Keuken
Inductiekookplaat
Espresso/koffiemachine
Koelkast met vriesvak
Oven
Waterkoker
Afwasmachine
Slaapkamer
2 slaapkamers met 2 boxspringbedden
Dekens
Slaapkamer op de begane grond
Sanitair
Apart toilet
2e toilet
Badkamer met douche en toilet
Douche
Internet en televisie
Streamen/casten naar tv mogelijk
Flatscreen TV
Internet WIFI op het park
Internet WIFI in accommodatie
Speciale kenmerken
Huisdier toegestaan
Rookvrij
8.5
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.6
8.2
8.8
8.5
Beoordelingen van 21 personen
10.0
Fantastisch
Heel mooi schoon huisje. Huisjes staan kris kras door elkaar zodat je niet bij elkaar naar binnen kunt kijken.
Algemene indruk10
Inrichting en comfort10
Netheid en hygiene10
Ligging10
101
Gast - beoordeeld in november 2025
8.0
Het was genieten
Heerlijke plek in de bossen en een super gezellige brasserie waar je heerlijk kunt eten en drinken. Fijn personeel
Algemene indruk8
Inrichting en comfort8
Netheid en hygiene9
Ligging7
101
Gast - beoordeeld in november 2025
7.5
Mooi chalet voor 4 personen, maar de "huiskamer" is wel klein.
Aan het chalet zat een overkapping. Door een rukwind waren er 2 platen losgewaaid over het dak heen. Was een enorme klap. We schrokken er erg van, ik dacht daf er een boom op ons slaapkamergedeelte kwam, maar het was van de overkapping. Binnen viel de rookmelder net naast ons op de bank vanwege de klap. S'nachts heel onrustig geslapen, mede omdat er eikels uit de boom op het dak vielen. Dan zat je weer rechtop in bed. Volgende dag beetje aan huis gekluisterd vanwege reparatie van RCN personeel hetgeen uiteindelijk niet lukte. Compensatie zou op zijn plaats zijn. Wij zijn al jaren trouwe bezoekers van RCN De Jagerstee.
‘Het is geweldig om manager te zijn van dit vakantiepark, op een unieke locatie op de Veluwe. Je komt me ongetwijfeld tegen tijdens jouw verblijf. Ik ben graag in contact met mijn gasten; dan weet ik wat er leeft, hoe de sfeer is en of iedereen het naar zijn zin heeft. Mijn team en ik willen je graag een onvergetelijke vakantie bezorgen.'