De camper-plaatsen zijn ongeveer 80 m2, de ondergrond is verhard. Deze comfortplaatsen hebben 16 ampère stroom, CAI- en wateraansluiting.
Waterinname is mogelijk op het camperservicestation, hier is ook een voorziening om uw vuilwatertank te legen. Op het terrein zijn diverse sanitairgebouwen, voor het legen van uw chemisch toilet is er bij elk sanitairgebouw een chemische stortplaats aanwezig.
Gratis Wifi aanwezig op het park
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Faciliteiten
Aanwezig in accommodatie
Ligging
Uitzicht op meer
Direct aan water gelegen
Sanitair
Water Eigen aan- en afvoer
Kampeersanitair mindervaliden
Eigen watertappunt
Camper servicepunt
Internet en televisie
Eigen TV aansluiting (CAI)
Internet WIFI op het park
Speciale kenmerken
Stroomvoorziening
Buitenstopcontact
Elektra 16 ampère stroom
8.5
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.9
7.9
8.6
Beoordelingen van 54 personen
8.0
goed
Leuke vakantie gehad , binnenzwembad is zeker een pluspunt op natte en winderige dagen .
Enige minpunt was dat de op de comfortplaatsen de elektriciteit inbegrepen was in de prijs ;
maar op onze plaats is de elektriciteit tot 3 x toe uit gesprongen , Na de 3 de keer hebben we het opgegeven en onze vakantie zonder elektriciteit verder gezet . Van de dienstverlening geen kwaad woord , want telkens als we gingen melden dat de stroom uitgevallen was , was er binnen enkele minuten een vriendelijke medewerker van het park ter plekke om de zekering terug aan te zetten .
Ligging9
Sanitair8
Voorzieningen7
101
Gast - beoordeeld in november 2025
8.0
Prima
Zeer aangename camperplaats
Ligging9
Sanitair7
Voorzieningen8
101
Thomas - beoordeeld in september 2025
8.0
Prima
Wij parents op dit park nooit newest, maar geen spijt.
Ligging8
Sanitair8
Voorzieningen8
101
Gast - beoordeeld in september 2025
8.7
Es war sehr schön, allerdings war der Platz zugewachsen und es war schwierig, die Stellplatznummer zu finden.
Sehr schöne Lage direkt am Veerse Meer. Sanitäranlagen ab Mitte KW 35 sehr sauber, vorher nicht (da wechselte das Reinigungspersonal). Die Angestellten in der Rezeption waren sehr freundlich und hilfsbereit. In Summe ein sehr schöner Urlaub.
‘RCN de Schotsman is een uniek familiepark. Hier komen alle aspecten van Zeeland samen: zon, zee, zeilen, zwemmen, surfen, fietsen en wandelen. De Schotsman is de ideale uitvalsbasis om de provincie te ontdekken. Het mooiste Noordzeestrand van Nederland ligt op loopafstand. Het team van de Schotsman en ik heten je van harte welkom.’