RCN de Flaasbloem | Kort kamperen op een seizoensveld
10 ampère stroom
Waterkraantje in de buurt
Huisdieren toegestaan
Deze kampeerplaatsen zijn gelegen op een seizoensveld en hier sta je tussen de seizoensgasten. Alle kampeerplaatsen liggen te midden van het groen. De plaatsen hebben 10 ampère elektra en een tv-aansluiting.
Waar je ook staat, een sanitairgebouw is altijd in de buurt.
Faciliteiten
Internet en televisie
Speciale kenmerken
Stroomvoorziening
8.1
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.3
7.6
8.4
Beoordelingen van 102 personen
8.0
Een kort, maar heerlijk weekend waarin we hebben genoten van het bos en de natuur!
Een hartelijke ontvangst die ons zelfs de mogelijkheid bood om te kiezen tussen verschillende plekken was een kickstart van een geweldig weekend. Heerlijk gefietst en we komen zéker nog eens terug!
Ligging8
Sanitair8
Voorzieningen8
101
Van-Duijvenboden - beoordeeld in augustus 2025
8.0
Prima faciliteiten en Prima kampeerplaatsen voor een paar dagen
Goed een paar dgn gestaan op een prima kampplaats. Wel een beetje last gehad van muziekboxen op de veldjes.
Ligging8
Sanitair8
Voorzieningen8
101
Gast - beoordeeld in augustus 2025
8.3
Mooie vakantie gehad.. kinderen blij..dus ik ook!
Laatste 2 weken van vakantie met de jongens nog 2 weken lekker gezwommen en lekker veel buiten geweest. Toiletten en douches zijn zeer netjes. Seizoensveld was op zich goed, wel veel zand (we hadden geen enorme bebouwing) dus gras was omgezet in zand om ons heen. Buren waren soms zeer luidruchtig tot laat in de nacht. Op zich deden ze wel iets wanneer we dat vroegen. Loopt er eigenlijk een beveiliger rond die soms checkt?
Visvijver vonden de jongens top. Voetbalveldje ook. Restaurant was goed. Winkel ook, maar best prijzig.
Binnenbad zou iets groter mogen aangezien het een hele grote camping is. Ik zou er niet direct heen willen als het weer minder is. Dus als we terug komen is het bij goed weer:).
“Eruit zijn is goed voor onze gezondheid. De Flaasbloem is dé plek om jouw batterij weer van nieuwe energie te voorzien. De verblijven zijn helemaal van deze tijd. De Finse Lodge is mijn favoriet. Dat voelt nog een beetje als kamperen: dichtbij de natuur, maar met comfort. Zullen we ook voor jou een plaatsje vrijhouden?"