Als je bij RCN boekt, krijg je:
  • De beste prijsgarantie
  • Exclusieve voordelen
  • Persoonlijk contact
Bekijk alle voordelen

RCN de Noordster | XL kampeerplaats

Lees de beoordelingen van anderen
8.5
Omschrijving

RCN de Noordster | XL kampeerplaats

  • 10 ampére stroom
  • Ruime kampeerplaatsen (min 120 m²)
  • Huisdieren zijn welkom

Deze kampeerplaats XL is zeer geschikt voor grotere gezinnen of mensen die graag extra ruimte willen hebben tijdens hun vakantie.

Het zijn allemaal boskampeerplaatsen; individuele kampeerplaatsen aan één van de bospaden. De ondergrond is bosgrond. Bomen en struiken zorgen voor de nodige rust en privacy. Tegelijkertijd is er voldoende ruimte om van de zon te genieten.

Kampeermiddel
Per kampeerplaats mag één kampeermiddel (met luifel) geplaatst worden + twee bijzettenten.
De genoemde tarieven zijn incl. een kampeermiddel, twee bijzettenten, twee personen, gebruik elektra en een auto.


Elektra
Elke kampeerplaats beschikt over een eigen elektriciteitsaansluiting van 10 Ampère.


WiFi
Je hebt gratis toegang tot WiFi.

Water
Watertappunten zijn verspreid over de camping, deze zijn aangegeven op de parkplattegrond.

Speeltoestellen
Verspreid over het terrein zijn diverse speeltoestellen en zandbakken aanwezig. Op de plattegrond zijn deze aangegeven.

Auto
Je kan je auto bij je eigen kampeerplaats parkeren. Voor elke kampeerplaats geldt: max. één auto per kampeerplaats. Extra auto’s kunnen geparkeerd worden op de centrale parkeerplaats buiten de slagboom.

 

Huisdier

Huisdieren zijn (tegen betaling) welkom op de XL kampeerplaatsen.

Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.

Faciliteiten

Aanwezig in accommodatie
Ligging
  • In bos gelegen
Buiten
  • Parkeerplaats aanwezig
Internet en televisie
  • Internet WIFI op het park
  • Wifi op het park
Speciale kenmerken
Stroomvoorziening
8.5

Wat vonden anderen van deze accommodatie?

Beoordelingen

8.9
8.9
8.0
8.0
8.4
8.4
Beoordelingen van 223 personen
7.5
Winterkamperen
Het waren weer goede dagen op de camping. Alleen jammer dat we verplicht waren een extra dag te boeken omdat we officieel niet op 1 januari mochten vertrekken. Erg vreemd aangezien alles vantevoren al betaald was.
Gast - beoordeeld in januari 2026
7.0
Plek was wel goed. We staan liever op het grasveld. Maar daar is zoveel gesnoeid dat het niet leuk meer is.
Met de jaarwisseling veel te veel lawaai. Kan het park niets aan doen . Is niet voor herhaling vatbaar
Sip - beoordeeld in januari 2026
9.3
Mooie grote plek op een mooie locatie
Mooie douche en toiletgebouwen. Schoon en ruim opgezet.
Eekhof - beoordeeld in januari 2026
7.7
Fijn vakantiepark
Mooi park, goede voorzieningen - ook in de winter. Wij zijn hier met oud&nieuw geweest om het vuurwerk te vermijden samen met onze honden. Het park is vuurwerkvrij, maar de omgeving zeker niet. Voor deze reden zouden wij dus niet terugkomen, maar wellicht komen we in de zomer eens terug. Omgeving is ook fantastisch!
Thuis - beoordeeld in januari 2026
Ziet er goed uit, dit wordt hem.

RCN de Noordster

Bart Dijkstra

Een warm welkom

‘Ik nodig je van harte uit op de Noordster. Er valt zo ontzettend veel te ontdekken in dit Drentse gebied; het is gewoon te veel om op te noemen. Of je nu komt voor rust en ruimte of voor actie en beleving, het is hier allemaal aanwezig. We informeren je graag.’