Deze chalets staan op een prachtige locatie op ons park en zijn het beste geschikt voor maximaal 4 volwassenen en 2 kinderen. Je zult je direct thuis voelen in deze accommodatie op loopafstand van de Friese meren. Door het open karakter heb je vanuit deze chalets altijd een fantastisch uitzicht over het water. Op zonnige dagen geniet je op het nieuw aangelegde, ruime terras.
Keuken Chalet de Tjotter heeft een moderne open keuken met een 4-pits gaskookplaat, koelkast met vriesvak, filter koffiezetapparaat, espressomachine, combimagnetron en een vaatwasser.
Woonkamer In de trendy ingerichte woonkamer is een gezellige zithoek met salontafel en LED TV. Er is centrale verwarming dus ook in de winterperiode zit je er warmpjes bij.
In deze accommodatie kun je jouw favoriete film, serie of muziek (Spotify en Radio) via casting bekijken/beluisteren op de televisie. Dus ook tijdens je vakantie kun je vanaf nu onbezorgd genieten van bv. Ziggo Sport, RTL XL, Netflix & Videoland.
Slaapkamer Er zijn drie slaapkamers. Twee slaapkamers met twee eenpersoons boxspringbedden en een kleine slaapkamer met een stapelbed. Alle bedden zijn 0,80 bij 2 meter en hebben eenpersoonsdekbedden. Er is voldoende kastruimte. Voor het bijplaatsen van een babybedje vragen we je contact met ons op te nemen vanwege de beperkte ruimte.
Badkamer Je beschikt over een badkamer met een wastafelmeubel en douche. Er is een apart toilet aanwezig.
Buiten Je kunt heerlijk buiten zitten op het prachtig ruime terras met tuinmeubilair. Parkeren kan bij de accommodatie.
Internet en TV Er is een TV in de woonkamer met chromecast. Je kunt gebruikmaken van gratis WiFi.
Overig Huisdieren zijn toegestaan, behalve in chalet nummer 8 en 9: deze zijn huisdiervrij. Alle chalets zijn rookvrij.
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Faciliteiten
Aanwezig in accommodatie
Ligging
Vrijstaand
Buiten
Houten terras
Parkeerplaats aanwezig
Terrasmeubilair
Inrichtingskenmerken
Centrale verwarming
Dubbele terrasdeuren
Eethoek voor 6 personen
Stofzuiger
Keuken
4 pits gasfornuis
Afwasmachine
Afzuigkap
Combimagnetron
Koelkast met vriesvak
Filter koffiezetapparaat
Moderne open keuken
Nespresso koffiezetapparaat
Waterkoker
Slaapkamer
3 slaapkamers
Boxspringbedden
Slaapkamer met een stapelbed
Sanitair
Apart toilet
Badkamer op de begane grond
Douchecabine
Wastafel in badkamer
Internet en televisie
Flatscreen TV
Internet WIFI op het park
Speciale kenmerken
Rookvrij
8.3
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.3
8.3
7.9
8.8
Beoordelingen van 57 personen
6.5
erg leuk park
heerlijk gevaren
Algemene indruk7
Inrichting en comfort5
Netheid en hygiene6
Ligging8
101
van-den-Doel - beoordeeld in mei 2026
9.3
Fantastische ligging en mooi verblijf
Geweldig
Algemene indruk9
Inrichting en comfort9
Netheid en hygiene9
Ligging10
101
Commandeur - beoordeeld in mei 2026
10.0
Geweldig samenzijn met familie
Heerlijk gegeten in het restaurant. Super relaxed allemaal. Geen hectiek.
"De Potten is van alle kanten omsloten door water en natuur met volop gelegenheid om te genieten van de schoonheid van de omgeving. Ideaal voor wandelingen met de hond. Naast de faciliteiten op het park is er zoveel te zien in Friesland. Per fiets, auto, kano, sloep, zeilboot en te voet. Kom zelf dat moois ontdekken!"