Een gezellige kampeerchalet voor twee personen. Compact en toch compleet. Heerlijk voor één of twee nachtjes of voor een echte kampeervakantie. De eenvoud van kamperen, maar toch het comfort van een huisje! Ideaal voor een fietsvakantie of strandbreak.
Keuken
Het kampeerchalet heeft een klein keukenblokje met kookplaten en een afzuigkap. Verder is er een koelkast, keukeninventaris en een filter koffiezetapparaat in het keukentje. Er is een knus zithoekje met salontafel.
Goed om te weten: in het kampeerchalet is geen stromend water aanwezig.
Gebruik hiervoor de tappunten op het kampeerveld of pak gerust water in onze sanitairgebouwen.
Slaapkamer
Er is slaapgelegenheid voor maximaal twee personen. Het tweepersoonsbed (1,40 bij 2 meter) is voorzien van een 2-persoons matras en twee 1-persoons dekbeddden inclusief comfortabele matrassen, eenpersoonsdekbedden en kussens.
Badkamer Een toilet en douche is niet in het kampeerchalet aanwezig. Wel ligt het chalet naast een toiletgebouw waar je gratis gebruik kunt maken van toilet en douches.
Buiten Voor het kampeerchalet vind je een picknicktafel op het gras.
Internet Je kunt gebruikmaken van gratis WiFi. Overig Huisdieren zijn toegestaan. Dit is een rookvrije accommodatie.
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Faciliteiten
Aanwezig in accommodatie
Ligging
Vrijstaand
Buiten
Terrasmeubilair
Parkeerplaats aanwezig
Inrichtingskenmerken
Elektrische kachel
Eethoek voor 2 personen
Keuken
Filter koffiezetapparaat
Koelkast
Waterkoker
Slaapkamer
Slaapkamer met 2-persoonsbed
Sanitair
Geen douche
Speciale kenmerken
Rookvrij
Huisdier toegestaan
Stroomvoorziening
Elektra 10 ampère stroom
8.1
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.2
7.8
8.1
8.1
Beoordelingen van 30 personen
8.8
Prima,ook heerlijk bed
Prachtig park, de zee dichtbij, heerlijk fietsen
Algemene indruk8
Inrichting en comfort9
Netheid en hygiene9
Ligging9
101
Gast - beoordeeld in oktober 2025
8.7
Prima onderkomen voor 1 of enkele dagen/nachten
ik zocht een simpel onderkomen voor 1 nacht, dit was een uitstekende oplossing.
Ik snap niet waarom ik niet rechtstreeks voor 1 nacht kon boeken, wel via booking.com. Vind ik niet juist.
de voorwaarde voor 2 nachten in het hoogseizoen is begrijpelijk, in het laagseizoen meer coulance zou fijn zijn.
Algemene indruk9
Inrichting en comfort8
Netheid en hygiene9
101
Gast - beoordeeld in oktober 2025
8.0
geweldige camping dichtbij zee en netjes
Hadden een vriendenweekend 4 plekken naast elkaar. Zo leuk gehad en mooie camping lekker dicht bij zee..
‘Voor de ultieme strandvakantie moet je op RCN Toppershoedje zijn. Het breedste strand van ons land ligt hier aan je voeten. Het staat al jaren in de top tien van schoonste Nederlandse stranden. Ons knusse vakantiepark geeft jouw vakantie een gemoedelijke sfeer en biedt nog veel meer dan ruimte en rust aan de Zuid-Hollandse kust!’