.jpg?width=582&height=284&mode=crop)
RCN la Ferme du Latois
Camping in Coëx | Vendée
- Ideaal voor gezinnen met kinderen tot en met 15 jaar
- Twee vismeren en verwarmd zwembad met glijbanen
- Dichtbij brede zandstranden van de Atlantische Oceaan
✓ De beste prijsgarantie
✓ Exclusieve voordelen
✓ Persoonlijk contact
“Geen dag is hetzelfde en je werkt vaak lekker buiten. Dat maakt het werk in de techniek & groenvoorziening bij RCN zo leuk!” (Thomas, medewerker techniek & groen RCN Vakantieparken)
Je zorgt voor het operationeel houden van gebouwen en verhuuraccommodaties. Je voert onderhoudswerkzaamheden uit aan de installaties (elektra en water), leidingen en andere terreinwerkzaamheden en houdt de inventaris op orde. Is er een lampje kapot of een storing in het toiletgebouw? Jij zorgt ervoor dat dit zo snel mogelijk wordt opgelost. Je voert snoeiwerkzaamheden uit, zorgt voor strak gemaaide kampeerplekken en voor algemeen onderhoud van bijvoorbeeld het zwembad. Denk hierbij aan het uitvoeren van watercontroles, onderhoud van de terrassen om het zwembad en het schoonhouden van het zwembadwater. Samen met je collega's zorg jij altijd voor een heerlijke vakantie-ervaring voor de gasten!
Op het schilderachtige Franse platteland maar toch vlakbij zee ligt La Ferme du Latois. Vroeger was het een boerenerf maar nu is het een sfeervolle camping met gezellige plattelandssfeer. De oude stal is nu in gebruik als hoofdgebouw en je vindt op de camping nog veel meer verwijzingen naar het romantische boerenverleden. In de omgeving is echt van alles te doen. Een kwartier rijden en je bent al op het strand. Dat komt goed uit, want de Vendée heeft de meeste zonuren van heel Frankrijk! Door de Nederlandse én internationale collega’s van de afdelingen horeca, recreatie, receptie, schoonmaak, techniek en groen worden hier heerlijke vakantiebelevingen verzorgd!
Werken in de techniek & groen bij RCN is goed voor:
Kortom: werken in het buitenland is een ervaring om nooit te vergeten!
Horen we snel van je?
Camping in Coëx | Vendée