RCN la Bastide en Ardèche | Kampeerplaats met privé sanitair comfort
Eigen douche, toilet én afwasblok en koelkast met vriesvak
16 ampère stroom
Huisdieren toegestaan
Ben je op zoek naar de luxe van een eigen toilet inclusief douche en keukenblok bij je kampeerplaats? Kies dan voor een van onze kampeerplaatsen met privé sanitair comfort. Dit privé sanitair bestaat uit een apart toilet (uniek; via eigen deur toegankelijk), een ruimte met afwasblok voorzien van een mengkraan, wastafel en koelkast met vriesvak. Daarnaast is er een aparte ruimte met een douche (elektrische boiler) en een wastafel. Kookgelegenheid is niet aanwezig in de unit.
Al deze kampeerplaatsen beschikken tevens over een elektra-aansluiting met wel 16 ampère. Natuurlijk kun je ook gebruik maken onze sanitair gebouwen die beschikken over extra voorzieningen voor gehandicapten, baby’s en kinderen.
Je kunt gebruik maken van gratis Wi-Fi.
Faciliteiten
Keuken
Koelkast met vriesvak
Keukenblok met wasbak
Sanitair
1 water aan- en afvoerpunt per 2 kampeerplaatsen
Privé sanitair
Waterkraan in de buurt
Wastafel in badkamer
Douche
Eigen sanitair
Eigen watertappunt
Water Eigen aan- en afvoer
Waterkraan op de plaats
Internet en televisie
Internet WIFI op het park
Speciale kenmerken
Huisdier toegestaan
Stroomvoorziening
Elektra 16 ampère stroom
7.6
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
6.0
8.8
8.3
Beoordelingen van 5 personen
7.3
Blij met sanitair, had beter gekund, voorlichting en waarschuwing over luizen in de bomen ontbrak.
De aankomst was geen succes. We waren blij met het sanitair, maar minder met de vieze luizen in de grote bomen boven plaats 208. Zij kwamen op ons lichaam, ook in de voortent als het waaide. De vloeistof die deze diertjes afscheiden vervuilden de voortent, de caravan werd nog vuiler, terwijl we maar 1 nacht feitelijk op 208 hebben gestaan. Omdat 2 andere gasten verhuisden naar een plek naar de overkant met behoud van het recht op het gehuurde sanitair, hebben wij dat de volgende dag ook gevraagd en gekregen. RCN had ons voor aankomst al moeten informeren en anders na aankomst overleg moeten plegen. Niet gebeurd dus. Wij zijn gaan staan op plek 193 met behoud van het sanitair 208. Het zwembad, het restaurant en de snackbar waren ok, vriendelijk en zorgzaam personeel. Trappen van sanitair zijn relatief hoog en veroorzaken valgevaar.
Ligging8
Sanitair7
Voorzieningen7
101
van-Ketel - beoordeeld in juli 2025
8.0
Prima
Met privé sanitair, douce deur was onhandig gemonteerd.
Van houten trap gaat iemand vanaf vallen.
Veel last van plak luizen in de tijd dat wij er waren.caravan wordt super smerig.
Ligging7
Sanitair9
101
Remmerswaal - beoordeeld in juni 2025
6.3
Genoten van de vakantie, maar ...
We zijn al vaak bij RCN op vakantie geweest, en volgens mij was het de vierde of vijfde keer dat we in La Bastide waren. Een erg fijne camping met voldoende rust en vrijheid in de kalmte van het voorseizoen. Je kampeert er in een mooi onderhouden park met ruime plekken en prima voorzieningen.
Deze keer probeerden we een plek met "privé sanitair". Dat kost wat meer, maar de goed opgezette voorzieningen zijn dat waard en waren een prachtige aanvulling op ons eigen kampeermiddel. Top!
Helaas bevinden al deze luxeplekken zich onder mooie hoge Amerikaanse Tulpenbomen, ... die stuk voor stuk onder een soort bladluis bleken te zitten! Gevolg: kriebelbeestjes alom en erger nog, onze camper en kampeerspullen zaten al gauw onder een plakkerige kliederboel. Dit fenomeen zal ongetwijfeld nut hebben en een plek verdienen in de natuur, en ik wil ook nog geloven dat die neveneffecten onschadelijk voor de mens zijn, maar het was beslist niet wat wij verwachtten voor onze vakantie. Je kon amper rustig een boek lezen door de hinderlijke groene minivliegjes en onze eettafel plaatsten we bij voorkeur een eind weg van de plekken waar de troep het meest voorkwam. En voor de rest stond er steeds een sopje klaar om spullen af te wassen om te voorkomen dat het binnen in de camper ook kleverige boel zou worden. De dakramen bleven om die reden ook dicht, ondanks het zalig warme weer - je wil immers niet dat die troep in het muggengaas komt te zitten, want dat krijg je helemaal nooit meer schoon.
Onze de laatste dag besteedden we helaas aan schrobben en poetsen. We hadden gevraagd om de camper op plek 192 te mogen zetten, om de luifel en de meest vieze plekken van op wat afstand van de hoofdbron van de viezigheid af te wassen. Het dak zouden we thuis aanpakken. We hoopten om zodoende redelijk schoon aan de terugreis te kunnen beginnen, maar 's anderendaags bij vertrek zat de voorruit alweer vol plakspikkeltjes, die de ruitenwissers niet echt veilig wegpoetst kregen. Dan maar weer de spons erover...
Ondanks dit alles hebben we toch wel genoten van onze vakantie, en we komen ongetwijfeld nog wel eens terug, maar tenzij RCN dan NIET op één van de plaatsen met privé-sanitair: het is comfortabeler zonder die luxe.
Ligging1
Sanitair9
Voorzieningen9
101
H-Van-de-Riet - beoordeeld in juni 2025
7.5
Privesanitair is mooi maar alle bomen onder de spint!!
Alles zat onder de spint wat niet prettig is. Er is geen winkel aanwezig. Restaurant ongezellig en knap aan de prijs .
"Graag nodigen wij je uit op onze zonnige camping direct aan de Ardèche. La Bastide en Ardèche is een kindvriendelijke camping in een mooie omgeving. Bezoek de Pont d’Arc en de vele grotten, kastelen en rivieren en maak kennis met dit prachtige stuk Frankrijk."