



RCN de Schotsman | Kampeerplaats met privé sanitair
Eigen sanitair | 10 ampère
9
Lees de beoordelingen van anderen
Omschrijving
Faciliteiten
Beoordelingen
9
Lees de beoordelingen van anderen
Omschrijving
RCN de Schotsman | Kampeerplaats met privé sanitair
Ben je op zoek naar de luxe van een eigen douche, wc en wastafel bij je kampeerplek? Kies dan voor een van onze kampeerplaatsen met het nieuwe privé sanitair op ons park. Heerlijk vertoeven onder de Zeeuwse zon.
Deze plaatsen beschikken over wateraansluiting en 10 ampère stroomaansluiting. Deze plaatsen zijn gelegen op de 'Oesterplaat' aan het Veerse meer. Je kunt gebruik maken van gratis Wi-Fi.
Kom je met een camper? Boek dan een camperplaats. Op dit type kampeerplaats zijn campers namelijk niet toegestaan.
Faciliteiten
Gemiddelde beoordeling
11
Beoordelingen, RCN de Schotsman | Kampeerplaats met privé sanitair
9
Beoordeling
Algemene indruk
9,1
Inrichting en comfort
9
Netheid en hygiene
8,4
Ligging
9,5
Persoonlijke beoordelingen
Top
9-9-2022
- Bull
Top
Goede service en krijg wat je verwacht
26-8-2022
Leuke vakantie gehad , leuke centrale plaats, vriendelijk en behulpzaam personeel, genoeg te doen op de camping en ideaal naar strand, stadje,… netjes allemaal en correct
Algemene indruk
8
Inrichting en comfort
8
Netheid en hygiene
8
Ligging
8
Top camping en fijne plek
20-8-2022
- Reijnen
Prettig ontvangst en hele mooie plek met een prachtig uitzicht. Voor jong en oud veel te beleven. Fijne comfort plek met privé sanitair.
Algemene indruk
8
Inrichting en comfort
8
Netheid en hygiene
4
Ligging
10
Mooie camping, vooral de plaatsen aan het water! We hebben een heerlijke vakantie gehad!
19-8-2022
We komen graag nog eens terug als de kampeerplaatsen aan het water beschikbaar blijven.
Tip: voor de kinderen (en ouders ook) zou het leuk zijn dat de binnenspeeltuin wat langer open zou zijn dan 19.00.
Echt top
17-8-2022
Super mooie plek bij het water. Eigen sanitair voor het eerst maar dit is echt fijn. Geeft wat meer rust op vakantie. Lekker alles erin laten staan. Mooi park netjes fijne week gehad
Algemene indruk
10
Netheid en hygiene
10
Ligging
10
Vakantiegevoel op 1 uurtje rijden van thuis
16-8-2022
Onze zoon heeft leren krabbenvangen!
Algemene indruk
10
Inrichting en comfort
10
Netheid en hygiene
10
Ligging
10
Geweldig park enorm genoten
11-8-2022
Genoten van zwembad en brasserie. Jammer van de koffie to go. Leuk dat het er is. Maar voor de klant en jullie omzet zou de brasserie in hoogseizoen eerder open moeten. Privé sanitair wel klein en motor afzuiging gaat te snel uit. Al tijdens douchen.
Algemene indruk
7
Netheid en hygiene
8
Ligging
8
Fantastische camping
8-8-2022
- Hendrickx
Wij hadden een kampeerplaats met privé sanitair. Dit was super. Vriendelijk personeel. Heel leuke vakantie gehad.
Algemene indruk
10
Inrichting en comfort
10
Netheid en hygiene
10
Ligging
10
Onvergetelijke, Nederlandse zomer vakantie aan het Veerse Meer!
7-8-2022
- Erne
Wij zijn nu weer een weekje thuis maar nog helemaal aan het nagenieten van onze heerlijke vakantiedagen op RCN de Schotsman. Van de ochtendzon op ons tentje, het kabbelende water van het Veerse Meer aan onze voeten, urenlang glijbanenplezier in het gave zwembad, alle (water) activiteiten in de directe omgeving in en van Kamperland. Op de heetste zomerdag van 2022 vertoefden wij heerlijk op een bootje gehuurd bij Sail College. Perfecte service en erg leuk om te zien hoe goed geregelde zeilcursussen zij dagelijks aanboden. Wij hebben nabije dorpjes bezorgd, zoals Middelburg, Vlissingen, Domburg, Renesse en Zoutelande. Ons welkom in de receptie was prettig en zeer vriendelijk. Wat een vriendelijke mensen! De kinderen kochten in de ochtend broodjes bij het miniwinkeltje op de camping en voor een kopje koffie of een lekkere maaltijd zochten wij een plekje op het ruime terras. Ook daar werden wij keer op keer vriendelijk ontvangen en met name de buitenlandse werknemers waren zo vriendelijk en je zag hun enthousiasme in alles terug! De kinderen speelden uren lang in de gave speeltuintjes op het park, welke goed en veilig voor henzelf bereikbaar waren, doordat er een veilige auto-route is aangegeven. Het park is erg schoon en er heerste een prettig, gezellig, knus zomersfeertje onder de gasten. In de avonduren werd er 'gevist' op kleine krabbetjes op de steiger, een gave activiteit voor het hele gezin, wat een pret hebben wij daar gehad!
Aanvankelijk kozen wij om deze zomer naar naar het buitenland te reizen, maar onze vakantie op de Schotsman deed niet onder aan een vakantie in een ander Europees land. Natuurlijk hielp de Nederlandse zomerzonnestralen van dit jaar mee, maar het Zeelandse park oogt buitenlands aan, alsof je even helemaal ben ondergedompeld in een andere cultuur en omgeving.
Algemene indruk
10
Inrichting en comfort
10
Netheid en hygiene
10
Ligging
10
Een geweldige camping voor jong en oud
5-8-2022
We hebben een fantastische vakantie gehad met mooie uitzicht over het veerse meer. We waren met 2 pubers van 17 en 14 jaar. Maar die hebben zich prima vermaakt.
Algemene indruk
10
Inrichting en comfort
8
Netheid en hygiene
7
Ligging
10
Jammer van het uitzicht
22-7-2022
- Mulder
We stonden aan het meer, maar achter de Safari tenten, jammer van uitzicht voelde als tweederangs. Geen tv aansluiting, ook jammer, zeker omdat wifi niet goed genoeg was om via wifi tv te kijken.
Alle beoordelingen