Keuken Deze safaritent is voorzien van een kooktoestel die werkt op een gasfles. Verder is er een hele keukeninventaris aanwezig met een magnetron, koelkast en een vriesvak.
Slaapkamers De safaritent beschikt over twee slaapcabines: één met een tweepersoonsbed (met een enkel matras) en één met een tweepersoonsbed (eveneens met een enkel matras) en een hoogslaper. De tent biedt plaats aan maximaal vijf personen. Het bijzetten van een babybedje is in verband met de beperkte ruimte niet mogelijk.
Sanitair In de safaritent is geen watertappunt en geen badkamer. Daarvoor kun je terecht bij het sanitair gebouw in de buurt.
Woonkamer In de woonkamer staat een eettafel met drie stoelen en een tweezits bank. Er is geen televisie aanwezig. Verder is er ook geen airco of verwarming.
Terras Op het terras staan twee heerlijke ligstoelen om in te kunnen zonnen. Ook een salontafel en een bank kunnen natuurlijk niet ontbreken.
Overig Safaritent de Windroos is voorzien van 10 ampère stroom. Alle safaritenten zijn huisdiervrij en rookvrij.
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.
Faciliteiten
Aanwezig in accommodatie
Ligging
Vrijstaand
Buiten
Houten terras
Terrasmeubilair
Inrichtingskenmerken
Eethoek voor 5 personen
Keuken
4 pits gasfornuis
Koelkast met vriesvak
Basic open keuken
Slaapkamer
Slaapkamer met twee 1-persoonsbedden
Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en hoogslaper
2 slaapkamers
Sanitair
Sanitaire voorzieningen in toiletgebouw
Geen douche
Internet en televisie
Wifi op het park
Speciale kenmerken
Rookvrij
Huisdiervrij
Stroomvoorziening
Elektra 10 ampère stroom
8.6
Wat vonden anderen van deze accommodatie?
Beoordelingen
8.7
8.4
8.6
8.5
Beoordelingen van 53 personen
9.0
Heel fijn park
Mooi park met veel te doen voor de kinderen. Leuke buitenspeeltuin aan ‘t Veerse meer, Brasserie zag er goed uit ( niet gegeten). Zwembad binnen was eenvoudig, maar prima. De trap naar beneden was alleen voor de kleine kinderen wel lastig. Helaas geen gebruik gemaakt van het buitenbad, want daarvoor was het te koud.
We zaten in de safaritent. Was allemaal top! Goede bedden, prima dekbedden en kussens. Helaas was het ‘s nachts nog wel erg fris, dus aan 1 dekbed hadden wij niet genoeg! Toiletgebouwen waren schoon en goed onderhouden. Kortom, heerlijke vakantie gehad!
Algemene indruk9
Inrichting en comfort9
Netheid en hygiene9
Ligging9
101
Kroes - beoordeeld in mei 2025
8.5
Zeer goede accomodatie maar zeer luidruchtige buren
We vinden de safaritent een heel leuke idee als vakantieverblijf. Jammer genoeg waren onze buren zeer luidruchtig waardoor we korte nachten hadden en niet echt veel vakantierust
Algemene indruk9
Inrichting en comfort8
Netheid en hygiene9
Ligging8
101
E.E.-Horemans - beoordeeld in mei 2025
8.0
Fijn verblijf, mooi park!
De safaritenten zijn van alle gemakken voorzien, fijne bedden en zithoek binnen en buiten. Wat wel mist is een waterpunt; deze is er niet bij de tent zelf, maar ook niet in het 'gebied' waar de safaritenten staan. Water halen bij het sanitair gebouw of van het waterpunt aan de weg is ver weg, zeker als je hierop niet voorbereid bent en geen jerrycan meeneemt, tip; zet dit op de website erbij.
Het sanitair gebouw was erg schoon, er werd meerdere keren per dag schoongemaakt.
Ook een tip; zorg dat je vanuit het buitenbad het binnenbad in kan lopen, bijvoorbeeld via een waterbad zodat het hygiënisch is. Nu moesten we vanuit het buitenbad (nat) buitenom en dan door de receptie, via trap en lift, naar het binnenbad lopen.
En jammer dat de brasserie pas om 12.00u 's middags open is, op die mooie plek aan het water zou het ook leuk zijn om daar 's ochtends terecht te kunnen, zeker omdat het naast gelegen zwembad wel al om 10u open is.
Algemene indruk8
Inrichting en comfort8
Netheid en hygiene8
Ligging8
101
Spapen - beoordeeld in mei 2025
7.8
Dik voor elkaar!!
We verbleven met 3 tieners in Safaritent de Windroos (nr. 2).
- De tent is praktisch én tegelijkertijd leuk ingericht en aangekleed.
- Het sanitairgebouw is dichtbij en ook daar is alles dík voor elkaar. Het wordt goed schoongehouden en er is veel ruimte en keuze voor meer privacy door bijv. wastafels in hokjes. Enige minpuntje: douches waren de ene keer warmer (lees kouder) als de andere keer.
- Voor de kinderen is veel te beleven! Zwembad buiten én binnen, allerlei speelmogelijkheden en activiteiten op loopafstand. Ook als ouders vermaak je je prima; de bootcamp is een aanrader!
- Na 11u 's avonds was het niet altijd stil op het park. Lijkt me ook vrij lastig te handhaven.. dus tja: heel begrijpelijk!
- Genoeg te beleven in de omgeving: Deltapark Neeltje Jans, natuurgebied Oranjezon, de stranden en het Veerse Meer, het stadje Veere, etc.
‘RCN de Schotsman is een uniek familiepark. Hier komen alle aspecten van Zeeland samen: zon, zee, zeilen, zwemmen, surfen, fietsen en wandelen. De Schotsman is de ideale uitvalsbasis om de provincie te ontdekken. Het mooiste Noordzeestrand van Nederland ligt op loopafstand. Het team van de Schotsman en ik heten je van harte welkom.’