8.9
Lees de beoordelingen van anderen
Omschrijving
Mobil home St Raphaël
- Nieuw in 2022/2023
- Luxueus
Primeur 2022. Deze nieuwe luxe 4-persoons mobil home is van alle gemakken voorzien en heeft een luxe inrichting met natuurlijke uitstraling. De mobil home is voorzien van een airco.
De Mobil-homes 47 en 103 zijn gelegen tussen de particuliere accommodaties en beschikken over een eigen tuin (grint) en zijn huisdiervriendelijk.
Keuken
De luxe keuken heeft een uitgebreide inventaris, grote koelkast met vriesvak, 4-pits kookplaat, Nespresso koffiezetapparaat, filter koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, combimagnetron met een ovenstand en een vaatwasser.
Woonkamer
In het woongedeelte is het aangenaam vertoeven op de lekkere bank of aan de eettafel met 4 losse stoelen.
De twee grote openslaande deuren geven toegang tot de houten veranda. Er is een TV aanwezig.
Slaapkamer
Er is een slaapkamer met een tweepersoons boxspring en een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden.
De slaapkamers zijn inclusief kussens en eenpersoonsdekbedden. Het bijzetten van een babybedje is alleen mogelijk door een ander bed weg te halen.
De afmetingen van de bedden zijn: (160x200 en 190x80)
Badkamer
De mobil home heeft een badkamer met douche en wastafel en een gescheiden toiletruimte.
Buiten
De mobil home heeft een half overdekte veranda. Op het terras staat een tuintafel met 4 stoelen en 2 ligbedden. Er is een electrische BBQ aanwezig. De auto kan terecht bij de mobil home (niet toegestaan om elektrische of hybride auto’s op te laden)
Overig
Dit is een rookvrije accommodatie. Er is een elektrische kachel in de mobil home. Huisdieren zijn niet toegestaan (behalve op plekken 47 en 103).
Gratis WiFi.
De volgenden nummers zijn volledig electrisch: E112, E114, E115, E118, E119, E123A
Interieur van de accommodatie kan afwijken van de bovenstaande foto’s.