.jpg?width=582&height=284&mode=crop)
RCN Domaine de la Noguière
Camping in Le Muy | Côte d'Azur
- Waterparadijs met twee royale zwembaden en glijbanen
- Middellandse Zee op zestien kilometer afstand
- Dichtbij mondaine steden als Cannes, Nice en Monaco

Wij zijn altijd op zoek naar gedreven en enthousiaste mensen om onze teams te versterken!
“Koken vond ik altijd al leuk, dus daar wilde ik iets mee doen. Het is zeker hard werken in de keuken, maar ook echt héél gezellig!” (Chun-Li, medewerker keuken bij RCN Vakantieparken)
In de keuken is altijd genoeg te doen, dus genoeg afwisseling en hele gezellige collega’s! Je helpt het keukenteam bij alle voorkomende werkzaamheden. Samen met je collega’s zorg je dat alles is voorbereid en op de juiste plaats is klaargezet (mise en place). Met jouw skills draag je zorg voor een uitstekende RCN-bereidingswijze. Je serveert gerechten van de RCN-menukaart, frituurt, bereidt pizza's en bedient gasten bij de snackbar. De afwas, en het schoonmaken van de keuken volgens de HACCP-regels horen natuurlijk ook gewoon bij je werkzaamheden. Met je collega’s zorg jij altijd voor een heerlijke (horeca) ervaring voor de gasten!
Samen met de andere afdelingen vorm je één team. Werken op een vakantiepark vraagt om flexibiliteit. Naast je vaste taken in de keuken, help je als het nodig is ook mee op een andere afdeling. Zo ontdek je veel over het park en kun je de gasten nog beter helpen.
RCN Domaine de la Noguière ligt vlakbij de Franse Rivièra. Het is de meest Franse camping van RCN met veel lokale gasten die zorgen voor die typische, gezellige Franse sfeer. De omgeving biedt precies de juiste mix van wat de Provence zo’n heerlijke vakantiebestemming maakt. Authentieke vissersdorpjes, zonnebloemvelden en steden als Cannes, Nice en Monaco in de buurt. Of ga met de boot naar Saint-Tropez, dé zomerse bestemming voor beroemde jetsetters van over de hele wereld. Door de Nederlandse én internationale collega’s van de afdelingen horeca, recreatie, receptie, schoonmaak, techniek en groen worden hier heerlijke vakantiebelevingen verzorgd!
Werken in de horeca bij RCN is goed voor:
Kortom: werken in het buitenland is een ervaring om nooit te vergeten!
Horen we snel van je?
.jpg?width=582&height=284&mode=crop)
Camping in Le Muy | Côte d'Azur