RCN de Flaasbloem | Kampeerplaats met boomhut

Een unieke kampeerervaring voor de kids!
  • CAI-aansluiting
  • Boomhut
  • 10 ampère stroom
  • Watertappunt in de buurt
  • Huisdieren toegestaan
8.4 Lees de beoordelingen van anderen
Omschrijving Faciliteiten Beoordelingen
8.4 Lees de beoordelingen van anderen
Omschrijving

RCN de Flaasbloem | Kampeerplaats met boomhut

  • CAI-aansluiting
  • Boomhut
  • 10 ampère stroom
  • Watertappunt in de buurt
  • Huisdieren toegestaan

Uniek zijn onze kampeerplaatsen met boomhut! Een unieke ervaring voor gezinnen met kinderen. We willen graag dat ieder kind zich thuis voelt. Voldoende ruimte om lekker te spelen vinden wij daarom belangrijk. 

Op 3 parken van RCN is het mogelijk een kampeerplaats met eigen boomhut te reserveren. De ruime, stevige huisjes zijn overdekt en speciaal gemaakt om in te spelen. Tussen de bomen, zonder ouders in het vizier, kunnen onze jongste gasten hun fantasie de vrije loop laten en zijn ze de baas over hun eigen geheime stek.

Dankzij de ruime veranda hebben de kinderen ook op de meest zonnige dagen profijt van de boomhut. Een stevige balustrade zorgt voor de benodigde veiligheid. Daarnaast bevindt zich aan de voorkant een takelpunt met een metalen emmer voor nog meer speelplezier.

 

De plaatsen hebben 10 ampère stroom en TV-aansluiting.

Je kunt gebruik maken van gratis WiFi.


Met deze video kun je de sfeer even proeven:

Faciliteiten

Gemiddelde beoordeling

36  Beoordelingen, Kampeerplaats met boomhut RCN de Flaasbloem
8,4 Beoordeling
Algemene indruk
8
Inrichting en comfort
8
Netheid en hygiene
9
Ligging
8,7
Ligging
8,4
Sanitair
8,5
Voorzieningen
8,2

Persoonlijke beoordelingen

Hele leuke camping, zeker voor de kinderen.
8-9-2022
- de Grunt
Onze kleinkinderen hebben het uitstekend naar hun zin gehad. Jammer dat je maar zo kort kon zwemmen in het binnenbad. Wij vonden het wel een nadeel dat er maar 1 waterkraantje op het veld was, en geen afvoer. Het sanitair was perfect.
Heerlijk onbezorgd genoten
28-7-2022
- Den-Hertog
Samen met ons zoontje van 4 een heerlijke vakantie gehad. Er is veel te doen op de camping en in de regio waardoor we ons geen moment hebben kunnen vervelen.
Algemene indruk
8
Ligging
9
De losse boomhut was echt een geweldige aanvulling op deze kampeerplaats
8-7-2022
Op deze camping hoeven kinderen zich geen seconde te vervelen. Er is een breed aanbod aan activiteiten en faciliteiten. Wij hebben het maximale uit het weekend gehaald en enorm genoten!
Algemene indruk
7
Ligging
8