.jpg?width=582&height=284&mode=crop)
RCN Laacher See
Camping in Wassenach | Eifel
- Kamperen in de Eifel midden in het natuurgebied
- Aan de Laacher See in het hart van de vulkaanregio
- Veel cultuur en bezienswaardigheden, zoals de Maria Laach abdij

Wij zijn altijd op zoek naar gedreven en enthousiaste mensen om onze teams te versterken!
39 uur | € 2.800 tot € 3.200 per maand | 📍Wassenach, Eifel, Duitsland
Buiten werken in de Eifel, storingen oplossen voordat gasten er iets van merken en tussendoor op de golfcar door het park rijden. Bij RCN Laacher See in Duitsland combineer jij techniek en groenonderhoud in een baan waar geen dag hetzelfde is, en waar je verblijf op het park geregeld wordt.
Jij zorgt dat het park technisch perfect functioneert. Je voert onderhoudswerkzaamheden uit aan gebouwen en verhuuraccommodaties, houdt je bezig met elektra, water en leidingen en lost storingen zo snel mogelijk op, zodat gasten er niets van merken. Is er een lamp stuk of is er een probleem in het sanitairgebouw? Jij pakt het aan en lost het op.
Naast de techniek houd je je ook bezig met groenonderhoud. Je maait de campingplaatsen, voert snoeiwerkzaamheden uit en zorgt voor de algemene instandhouding van het park, inclusief het zwembad. Daarbij horen watercontroles, het onderhouden van de terrassen rondom het bad en het reinigen van het zwembadwater. Samen met je collega's zorg jij elke dag voor een onvergetelijke vakantiebeleving.
RCN Laacher See ligt midden in de Eifel, een natuurrijk gebied omringd door water en bos in Duitsland. Je kunt er wandelen, fietsen, mountainbiken, zwemmen, varen en suppen, en in de omgeving zijn volop culturele bezienswaardigheden. Het park heeft 190 kampeerplaatsen en ligt op ongeveer anderhalf uur rijden van de Nederlandse grens bij Venlo. Het parkmanagement spreekt Nederlands, en samen met Nederlandse en internationale collega's van horeca, recreatie, receptie, schoonmaak, techniek en groen zorg jij voor onvergetelijke vakantiebelevingen.
De sfeer op het park is gemoedelijk en vertrouwd. Je doet het echt samen, je kunt op elkaar rekenen en je mening doet er toe. Er is altijd wel iets gezellig te doen en je werkt met een divers team van Nederlandse en internationale collega's. Een echte vakantiesfeer, ook achter de schermen.
Klinkt dit als jouw volgende avontuur? Solliciteer dan snel en geef in je motivatie aan wanneer je beschikbaar bent!
.jpg?width=582&height=284&mode=crop)
Camping in Wassenach | Eifel