Stuur ons je open sollicitatie!

Wij zijn altijd op zoek naar gedreven en enthousiaste mensen om onze teams te versterken!

Solliciteer nu

Bijbaan Horeca Keuken in Sneek

RCN de Potten, Sneek - Friesland

Flexibele uren | tot € 17,58 per uur | 📍Sneek, Friesland

Zoek je een bijbaan waar je geld verdient, nieuwe mensen leert kennen én werkt op een plek waar anderen vakantie vieren? Met deze horeca bijbaan in de keuken bij RCN de Potten help je mee met het bereiden van gerechten terwijl je werkt op een vakantiepark direct aan het Sneekermeer.

Solliciteren

Wat ga je doen?

Met deze Bijbaan Horeca in de keuken draai je echt mee in het team. Je helpt met het voorbereiden en bereiden van gerechten en zorgt dat alles in de keuken soepel verloopt.

Je werkzaamheden bestaan onder andere uit:

• Mise en place voorbereiden.
• Borrelplanken en koude gerechten maken.
• Helpen bij het bereiden van warme gerechten.
• Desserts opmaken.
• De keuken en werkplek schoon en netjes houden.

De ene dienst werk je vooral met koude gerechten, de andere keer help je bij warme gerechten of desserts. Heb je nog geen ervaring in de keuken? Geen probleem, we leren je graag hoe alles werkt.

Wie zijn wij?

RCN de Potten ligt direct aan het Sneekermeer en is een populair vakantiepark voor watersportliefhebbers. Veel campingplekken en accommodaties liggen direct aan het water. De omgeving staat bekend om zeilen, varen, fietsen en wandelen. Met de teams horeca, recreatie, receptie, schoonmaak, techniek en groen zorgen we ervoor dat gasten het hele jaar door een fijne vakantie beleven.

Je komt te werken in een gezellig en fijn team waar je echt het gevoel hebt dat je er samen voor staat. “Een stevige spits draaien samen met je collega’s en daarna met z’n allen onder het genot van een drankje terugkijken op een mooie avond.” (Tom, horeca medewerker RCN Vakantieparken)

Wat vragen wij?

• Je zoekt een bijbaan naast je studie of hobby’s.
• Je werkt graag samen met collega’s.
• Je bent beschikbaar in weekenden en vakantieperiodes.
• Horeca ervaring is mooi meegenomen, maar geen must.
• Je vindt het leuk om bezig te zijn in de keuken.

Wat bieden wij jou?

• Flexibele uren die goed te combineren zijn met school, studie of hobby’s.
• Werken met leeftijdsgenoten in een gezellig team.
• Een bijbaan waar je veel leert in de keuken.
• Werken op een vakantiepark direct aan het Sneekermeer.
• Mogelijkheid om op het park te verblijven als je verder weg woont.
• Personeelskorting op horeca en vakantiehuisjes.
• Gezellige teamuitjes zoals borrels en barbecues.
• Salaris volgens de CAO Recreatie met een all-in uurloon op basis van leeftijd.

Uurloon:
• 16 jaar: €6,06 per uur.
• 17 jaar: €6,94 per uur.
• 18 jaar: €8,80 per uur.
• 19 jaar: €10,55 per uur.
• 20 jaar: €14,07 per uur.
• 21 jaar en ouder: €17,58 per uur.

Wil jij werken in een keuken, werkervaring op doen in de keuken op een vakantiepark direct aan het Sneekermeer? Solliciteer dan op de horeca bijbaan keuken bij RCN de Potten in Sneek. We maken graag kennis met je.

Solliciteren