Stuur ons je open sollicitatie!

Wij zijn altijd op zoek naar gedreven en enthousiaste mensen om onze teams te versterken!

Solliciteer nu

Horecamanager

RCN Zeewolde, Zeewolde - Flevoland

38 uur | € 3.621 - €4.370 |📍Zeewolde
Ben jij dè Horecamanager die ervoor zorgt dat onze gasten vol lof spreken over ons prachtige park? Lees snel verder! 

Solliciteren

Wat ga je doen?

Als Horecamanager ben je verantwoordelijk voor de horecagelegenheden op het park. Deze bestaan uit een brasserie, snackbar en soms zelfs foodtrucks! Je stuurt het horecateam aan en denkt met de parkmanager mee over de lange termijn planning van de locatie. Budgetgestuurd, resultaatgericht werken, goede planningen maken, personeelsmanagement en commercieel denken zijn voor jou dus niets nieuws!

Een greep uit jouw takenpakket:

  • Jij doet de werving en selectie van het horecateam én stuurt het team aan;
  • Jij maakt de planning en zet daarmee alle teamleden in hun kracht;
  • Jij denkt met de parkmanager mee over de lange termijn planning van de locatie. Budget gestuurd werken, goede planningen maken en commercieel denken zijn voor jou dus niets nieuws;
  • Jij neemt deel aan managementvergaderingen, bijvoorbeeld met het managementteam op het park en met de andere horecamanagers van RCN Vakantieparken;

Daarnaast ben je hét gezicht van de brasserie en draai je mee op de werkvloer zodat je precies weet wat er speelt binnen jouw team. Zo kun je hier optimaal op inspelen en de horeca het hele jaar door een groot succes maken!

Wie zijn wij?

Aan het Veluwemeer in Zuid-Flevoland, op fietsafstand van de Oostvaardersplassen, ligt vakantiepark RCN Zeewolde. Hier komt het beste van twee werelden samen. Een combinatie van bos en strand maakt het vakantiepark een unieke plek voor alle leeftijden. Zowel watersportliefhebbers als rustzoekers kunnen hier uitwaaien in de ongerepte natuur. Door de afdelingen horeca, recreatie, receptie, schoonmaak, techniek en groen wordt hier het hele jaar een heerlijke vakantiebeleving verzorgd!

Wat vragen wij?

  • Jij hebt werkervaring als leidinggevende in de horeca;
  • Jij weet als geen ander wat gastvrijheid inhoudt;
  • Jij bent flexibel en enthousiast;
  • Jij bent resultaatgericht en kan goed met budgetten werken;
  • Jij vindt het leuk om het Horecateam neer te zetten en de teamleden te helpen ontwikkelen;
  • Jij werkt onder andere graag in weekenden en vakantieperiodes.

Wat bieden wij jou?

Werken als Horecamanager bij RCN is goed voor:

  • Verdienen in vakantiesfeer. Je arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Recreatie en je salaris ligt, afhankelijk van jouw kennis en ervaring, tussen €3.621,44 en €4.370,27 per maand + 8% vakantiegeld op basis van 38 uur per week);
  • Flexibele uren. Jij bent verantwoordelijk voor de planning;
  • Zelfstandigheid. Je rapporteert natuurlijk aan de parkmanager, maar jíj bent verantwoordelijk voor de horeca gelegenheden op het park;
  • Je ontwikkeling. Jij wordt goed begeleid en kan bij ons veel kennis opdoen én delen;
  • Personeelskortingen en- uitjes. Denk aan borrels, barbecues en korting op vakantiehuisjes en horeca;
  • Leuke collega’s. Ja, écht! Zij zullen jou met open armen ontvangen;
  • Oog voor een ander. RCN gelooft in de kracht van delen. Het delen van vakantieplezier, het delen van gastvrijheid, en het delen van onze mooie natuurlijke omgeving. Hier draag jij aan bij!

Horen we snel van je? Reageer vandaag nog via de blauwe button en wordt de nieuwe Horecamanager van RCN Zeewolde!

Solliciteren